Četiri ruke, jedan klavir

U Koncertnoj dvorani Osnovne glazbene škole Kontesa Dora, sinoć je održan koncert pod nazivom “Klavirska dua Muzičke akademije u Zagrebu”. Na ovom zanimljivom koncertu nastupile su Lucija Dogan i Ivana Šenk te Ena Ovčina i naša Našičanka Franka Umiljanović. U ime Osnovne glazbene škole Kontesa Dora, dobrodošlicu publici i mladim umjetnicama poželjela je prof. Darija Vlajnić. Zahvalila je Franki što je inicirala održavanje koncerta upravo u Našicama i što je i dalje u kontaktu s profesorima i školom koju je pohađala. Franka je studentica druge godine Muzičke akademije u Zagrebu, a koncert u Našicama je dio nastave. Našička publika sinoć je imala priliku uživati u iznimnom glazbenom doživljaju. Nadamo se ne i posljednji put, a istu su želju izrazili i organizatori i Franka koja, kako je rekla, uvijek rado svira u Našicama.