Oskar znanja 2015.

Pozvani smo da sudjelujemo u glazbenom programu  Svečane dodjele Oskara znanja učenicima i studentima glazbenih i plesnih škola i muzičkih akademija, koji su osvojili prve nagrade i prva mjesta na državnom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa u školskoj godini 2014./2015., i zahvalnica njihovim mentorima. Tamburaški orkestar izvesti će prigodni kraći program s vokalnom solisticom Lidijom Horvat Dunjko.

Dodjela će se održati u srijedu, 1.srpnja 2015.godine u atriju Palače Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti, Trg Nikole Šubića Zrinskog 11, Zagreb, s početkom u 14 sati. U srijedu u 8 sati orkestar kreće put Zagreba s uspješnim učenicima i mentorima.

OSKAR ZNANJA ZA PRVE NAGRADE I PRVA MJESTA NA DRŽAVNOM NATJECANJU PRIMAJU NAŠI UČENICI I PROFESORI:

  1. Komorni sastav 6 – 9 članova: Leona Čakić, Petra Potolovec, Filip Ćurić, Tiha Zupčić, Filip Kasapović, Petra Stražanček, Bruno Zahirović, Benjamin Čejka i Petar Guljaš.

Mentor Dean Kopri.

  1. Solo bisernica uz pratnju glasovira: Luka Tomljanović.

Mentor Andrea Kopri Lončarić.

  1. Tamburaški orkestar – učenici od 2. do 6.razreda odjela tambure:

Andrea Rajs, Luka Tomljanović, Margareta Guljaš, Božidar Černava,

Dino Drgalić, Petar Guljaš, Filip Kasapović, Katarina Vrekalović,

Luka Kolarić, Filip Ćurić, Nina Vukmirović, Petra Stražanček,

Petra Potolovec, Bruno Zahirović, Leona Čakić, Ivan Vrekalović,

Marina Marenjak, Antonio Katavić, Matija Mitrić, Kristijan Rajs,

Tiha Zupčić i Benjamin Čejka.

Dirigentica Marina Kopri i voditelj TO Daniel Kopri.

Oskar znanja dodjeljuje i organizira Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta, Agencija za odgoj i obrazovanje uz organizacijsku podršku Hrvatskog društva glazbenih i plesnih pedagoga.

Čestitke uspješnim učenicima i njihovim mentorima! Naša škola se može pohvaliti ove godine s čak tri prve nagrade i sve dodijeljene učenicima i pedagozima odjela tambure. U popisu, od  111 nagrađenih solista ili sastava, rijetko  koja škola ima 3 Oskara znanja.  Iako smo mala škola po ukupnom broju učenika, vrijednim i marljivim radom djelatnika ove škole, uspijevamo zadržati nivo uspješnosti koji je prepoznatljiv u pedagoškim i inim institucijama pa smo zato, vjerojatno, i pozvani  na ovu Svečanu dodjelu Oskara znanja.

PROGRAM:

  1. HIMNA „Lijepa naša“ – vokalna solistica Lidija Horvat Dunjko uz Tamburaški orkestar
  2. Šostakovič – D.Kopri:  Valcer br.2  izvodi Tamburaški orkestar
  3. Mihaljinec – M.Pašiček: „Bijeli jasmini“

Izvodi Lidija Horvat Dunjko uz Tamburaški orkestar

Dirigentica: Marina Kopri

Kopija POPIS NAGRAĐENIH UČENIKA, STUDENATA I MENTORA