Leona i Helena na smotri violinista u Slatini

Odjel violine naše škole odazvao se pozivu na V. smotru mladih violinista u Slatini, koja se održala u petak, 15. ožujka 2013. Učenice Leona Čakić, 5. razred i Helena Vulić, 2. razred violine prezentirale su rad naše škole i njihove profesorice Tatjane Stehlik. Uz klavirsku pratnju profesorice Sanje Petrović odsvirale su svoj program:
Helena Vulić, A kategorija
O. Rieding: Concertino op. 35 u h-molu
J. Tkalčić: Arabesque
Leona Čakić, C kategorija
D. Pejačević: Canzonetta
Ch. Dancla: Varijacije na Weiglovu temu op. 89
Nakon preslušavanja sudionika izvrsne kritike o njima priopćila je ” legendarna” profesorica osječke Glazbene škole Eva Hühn. Ovakvi susreti predstavljaju pomoć u sagledavanju koliko i kako učenici napreduju uspoređujući se s ostalim školama i klasama. Nakon završenog šestogodišnjeg školovanja u našoj školi, ove će uspješne i talentirane učenice nastaviti usmjereno srednje obrazovanje i upisati studij violine. Zahvaljujemo se roditeljima koji su i ovaj puta podržali i pratili svoju djecu.